Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SERVIS ZA CISTENJE IMA POTREBA OD CISTACKI

0 МКД

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: ЕУРО ЧИСТ ГРУП 30 мар. 11:58 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ЕУРО ЧИСТ ГРУП

ЕУРО ЧИСТ ГРУП

13 Огласи во продавницата

NAJPOVOLNO HEMISKO CISTENJE NA TAPACIRAN MEBEL 1 500 МКД
NAJPOVOLNO GENERALNO CISTENJE STANOVI 1 650 МКД
MASHINSKO CISTENJE NA SITE VIDOVI PODOVI 35 МКД
PROFESIONALEN SERVIS ZA CISTENJE I TEKOVNO ODRZUVA 0 МКД
Вид на оглас
Се нуди работа
Огласено од
Продавница
Млада растечка компанија за чистење деловни и станбени простории има потреба од хигиеничарки кои се подготвени да станат дел од тимот што континуирано расте.
Ние секогаш го вреднуваме трудот на вработените и заедно ги совладуваме сите предизвици.
ЕУРО ЧИСТ ГРУП
Чистење и одржување домови, канцеларии, угостителски, индустриски, спортски и други видови објекти Чистење и полирање секаков вид на тврди и меки подови Длабинско хемиско чистење Вашиот тапациран мебел и душеци, детска опрема, автомобили , автобуси, Чистење и одржување достапни и недостапни стакла и излози Чистење и одржување влезови на згради и други заеднички простории Генерално чистење на објекти по завршување со градежни активности Чистење базени, дворови, фасади • Можност за склучување на договор за тековно и годишно одржување • Времето и начинот на извршување на услугите се адаптираат спрема Вашето барање. • За темелно и ефикасно извршување на нашите услуги користиме еколошки средства и машини од најнова генерација
Посетете ја нашата продавница
ул. Пандо Кљашев бр. 47 Прикажи на мапата
078286529, 071986529
https://www.facebook.com/eurocistgrup
ЕУРО ЧИСТ ГРУП
078286529 , 070768722
Leaflet
ЕУРО ЧИСТ ГРУП

ЕУРО ЧИСТ ГРУП

13 Огласи во продавницата
ISFRLANJE SHUT I CISTENJE PO GRADEZNI AKTIVNOSTI 0 МКД
POPUST ZA KOMPLETNO CISTENJE NA DOMOT 2 500 МКД
ESENSKA AKCIJA ZA HEMISKO CISTENJE 1 500 МКД
MASHINSKO CISTENJE NA SITE VIDOVI PODOVI 35 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации