Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Se bara zena za nega na staro lice

0 МКД

Се нуди работа од: VOINKA VOINOVA Вчера 19:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се нуди работа
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
Se bara zensko lice za pomos i nega na Invalidizirano zena vo godini po nekolku casa na den samo.

Plata po dogovor.

Informacii na Tel: 071 379 148 (Voinka)
VOINKA VOINOVA
+389 71 379 148
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации