Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Se bara zensko lice za dogleduvanje stara zena

0 МКД

Се нуди работа од: Voinka 29 ноем. 19:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се нуди работа
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
Se bara zensko lice moze i penzionerka za dogleduvanje povremeno na stara zena, po nekolku casa na den za nekolku denovi vo nedelata. Plata po dogovor. Informacii na Telefon

071 379 148
071 379 148
071 379 148
Voinka
 
+38971379148
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации