Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se bara maska osoba do 35 god. za nega vo Berlin

Се нуди работа од: Nikolovski Zoran 26 фев. 18:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se bara maska osoba do 35 god. za nega i cuvanje na 35 godisna maska osoba lice vo Berlin
Smestaj e obezbeden
Potrbna e vozacka dozvola
Pozelno EU Pasos
plata po dogovor
za podetalni informacii preku Viber eli WhatsApp
Leaflet
Кон почеток