Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Vrabotuvame higienicarka

0 МКД

Се нуди работа од: БИГОР КЛИНИНГ ДООЕЛ 01 јун. 15:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се нуди работа
Огласено од
Физичко лице
Локација
Тетово
Firma za higiena ima potreba od higienicarka za rabota so skrateno rabotno vreme od 4 casa za vo Tetovo.
Informacii na telefon 071 391 238 od 08 do 16 casot.
БИГОР КЛИНИНГ ДООЕЛ
071391238
Leaflet
Кон почеток