Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ПРЕВЕДУВАЧ

0 МКД

Се бара работа од: Бурбуќе 27 дек. 16:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се бара работа
Огласено од
Физичко лице
Локација
Тетово
Можам да преведувам македонски-албански и обратно. Имам искуство со преводи.
брзина при преведување;
интерес за наука, технологија и образование;
Запознавање на МС оffice пакетот.

250 ден една страна
Бурбуќе
Leaflet
Кон почеток