Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Napravete go profitabilno sedenjeto pred kompjuter

0 МКД

Се нуди работа од: Katerina 24 дек. 16:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се нуди работа
Огласено од
Физичко лице
Локација
Пробиштип
Збогувајте се со нервозниот шеф, со експлоатацијата на трудот и ниските плати. Бидете сами свој газда и сами одредете колкава плата ви е потребна за животот што го посакувате. Да, тоа е возможно и во нашава земја. Информирајте се повеќе на http://kateniko.blogspot.mk/ или контактирајте со мене преку е-маил.
Katerina
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации