Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

TEACH ENGLISH FROM HOME

0 МКД

Се нуди работа од: ENGLISH TEACHING 28 мај 15:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се нуди работа
Огласено од
Физичко лице
Локација
Тетово
TEACH ENGLISH FROM HOME
Requirements:
Good / B1+ English level
Computer/Laptop
Headsets
Internet connection
You Don’t Need Certificate or Degree , just some good English knowledge

You will get:
A decent salary
Work from the comfort of your home
Flexible shifts
Be your own Boss
Contact:
+38972668621 Whatsapp
[email protected] Email
ENGLISH TEACHING
072668621

WhatsApp:
+38972668621
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации