Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BARAM RABOTA

0 МКД

Се бара работа од: Gazmen Fazliu 08 септ. 23:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
PIC MAJSTOR. SO 12 GODINI ISKUSTVO VO ITALIANSKA KUINA BARAM RABOTA VO STRASTVO.SO MK PASOS. POZNAVANE NA ITALIASKI JAZIK...I GERMANSKI..
Gazmen Fazliu
071591068
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации