Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Potrebni avtomehanicari so EU pasos

Се бара работа од: Done Денес 16:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Потребни се автомеханичари со ЕУ пасош и работно искуство за работа во Германија.
• Сатница 12,19€ бруто
• Работен договор на полно работно време
• Платен годишен одмор, здравствено и пензиско осигурање.
• Организиран смештај (350€ месечно) како и превоз до работното место.
За подетални информации контактирајте не секој работен ден пон.-петок од 08h до 17h.
Контакт телефон: 00 49 1514 0196142, Viber Whatsapp
Емаил: [email protected]
Leaflet
Кон почеток