Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Slovenia

0 МКД

Се бара работа од: Borce Stojcevski 18 авг. 20:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se baraat opsti rabotnici za rabota na zeleznica vo Slovenija. So EU dokumenti. Info na tel ili viber
Borce Stojcevski
0038670745030
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации