Објавени: јан. 12 2021 03:33

Rabotnik vo rabotilnica za drvo i mebel Anglija

Објавени: јан. 12 03:33
Прегледи: 1
Se bara rabotnik so EU pasos za rabota vo rabotilnica za restavracija na mebel i vrati.

Rabotata e fizicka, za detalite pobarajte me na viber ili whatsapp na dadenite telefonski broevi.

Pozelno prethodno iskustvo so drvo, mebel i slicno, no sekako trening i obuka sleduvaat po doadjanje vo Anglija.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации