Македонски | Shqip | English |

Se nudi rabota za gotvac/ka vo restoran vo Zagreb

Оглас од претпријатие. Се нуди работа од: Pivnica i Pivovara Mlinarica 06 јун. 14:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Скопје, Скопjе
Сектор : Работа во странство
Се бара готвач/ка за сезонска работа во ресторан во Загреб со Балканска кујна. Потребен е работник со искуство, брзина, одговорност и способност за тимска работа.

Осигурување и сместување вклучено.
Плата 1300 ЕУ.
Нема посетени огласи
Кон почеток