Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

MEHANICAR I ELEKTRICAR ZA KAMIONI

2 200 ЕУР

Се нуди работа од: 2B SERVICE 24 септ. 11:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се нуди работа
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
Imame potreba od eden elektricar i eden mehanicar so rabotno iskustvo, za rabova vo servis za kamioni vo Malme Swedska.

Plata 2200 evra plus obezbedeno smestuvanje i patni trosoci i dopolnitelni bonusi.

Poveke informacii na tel. 070322883
2B SERVICE
070322883
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации