Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Sofer na Kombe so EU Pasos - Anglija

2 400 ЕУР

Се нуди работа од: Capital Door Stripping Ltd Денес 15:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се нуди работа
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
Se traze sofer na kombe so eu pasos. Ima pomos so smestaj i registracija za prestoj i rabota vo anglija posle brexit. Iskustvo ne e potrebno nie ke ve trenirame. Angliski jazik e prednost ama ne e moralno. Platata e dobra 2400+ evra minimum na mesec. Zvoni 00447553500665 Viber + WhatsApp
Capital Door Stripping Ltd
00447553500665
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации