Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Rabota vo avto servisi vo Germanija so EU pasos

Се нуди работа од: Done Денес 16:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Потребни се сезонски работници со ЕУ пасош,со и без работно искуство за работа во автомобилски сервиси (Вулканизерски сервиси за сезонска промена на гуми) во повеќе градови во Германија.
• Почетна сатница 10,70€ бруто
• Работно време од пон. до петок по 8-9 часа (по потреба во сабота, скратено работно време)
• Осигурани на полно работно време,платен одмор, здравствено и пензиско осигурување.
• Организиран смештај (350€ месечно) како и организиран превоз до работно место.


За подетални информации ви стоиме на располагање секој работен ден, пон.–пет. од 08h до 17h.
• Контакт телефон : 0049 1514 0196142 Viber, Whatsapp
• Емаил: [email protected]
Leaflet
Кон почеток