Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Vozaci vulkanizeri so EU pasos so C kategorija

Се нуди работа од: Done Денес 16:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Потребни се возачи-вулканизери, со C категорија за работа во вулканизерски сервиси за камионски гуми и помош на пат, во Германија.
Потребни квалификации на кандидатите:
• Поседување ЕУ пасош
• Работно искуство
• Искуство во возење
• Старосна граница до 35 год.
Фирмата ви ги нуди следните услови:
• Сатница 11,50€ бруто
• Работен договор на полно работно време
• Платен годишен одмор, здравствено и пензиско осигурање
• Организиран смештај (350€ месечно) како и превоз до работното место
За подетални информации контактирајте не секој работен ден пон.-петок од 08h до 17h.
Контакт телефон: 00 49 1514 0196142, Viber, Whatsapp
Емаил: [email protected]
Leaflet
Кон почеток