Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Vozaci so C i E kategorija

Се нуди работа од: DIMITAR gligorov 19 јан. 13:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
ЗА работа во USA се барат искусни(минимум 3 години)возачи поради зголемен обем на работа се изработува ЕБ3 виза на 10 години со мозност за стекнување американско државјанство.
DIMITAR gligorov
075299835
Leaflet
Кон почеток