Објавени: јул. 23 2017 08:52

Restoran ima potreba od personal

Објавени: јул. 23 08:52
Прегледи: 1
potreben e eden kuvar so iskustvo i dvajca kelneri so i bez iskustvo i kelneri za ispomos petok i sabota plata ili dnevnica so dogovor
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
1
075655081

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации