Објавени: мар. 08 2021 02:40

SE NUDI RABOTA NA SANK ZA DVE LICA

Објавени: мар. 08 02:40
Прегледи: 2
РАБОТНА ПОЗИЦИЈА:
РАБОТА ВО ШАНК - 2 ЛИЦА

Лицата треба да бидат со: минимум средно образование, подготвени за тимска работа со и без работно искуство.
Работниот однос е на неопределено време и се одвива во три смени. Доколку сакате да работите во мултикултурна средина, да учите и напредувате, Вие сте личноста која ја бараме.

Локалот се наога на Автопатот Е75 (Катланово), превоз и храна е обезбедено.

Тел.контакт :070/279-183
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
2
070/279-183

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации