Објавени: јун. 05 2017 04:47

SE BARA PERSONAL ZA RABOTA VO SENDVICARA

Објавени: јун. 05 04:47
Прегледи: 2
Дели Бокс сендвичарите бараат:

-Момци и девојки за работа во самите сендвичари.
-Момци кои ќе вршат деливери на храна низ Скопје.

Заинтересираните да се јават на 071/267-462 или да пратат CV на [email protected]
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
2
071267462

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации