Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se bara kuvarka i pomosnicka za rabota vo Hrvatska

Се бара работа од: Jovica Вчера 02:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Реномиран и угледен ресторант „Далматино“ во Шибеник - Хрватска за сезона 2020 год. има потреба од
-Куварка и
-Помошничка куварка
Обезбеден смештај,обезбедена храна,пријава и осигурување од првиот ден,платен патен превоз,работно време 8 часа.
Почеток со работа 01.06.2020 год.
Солидна загарантирана плата по договор и тоа секој 1 ви во месецот.
НАПОМЕНА!!!!
-За овај оглас нема никаква агенциска услуга
-Директно интервју со сопственикот на ресторанот на 20.01.2020 год. во Битола
-За подетални информации лице за контакт и закажување Јовица 070 698 311
-Ве молам само сериозни јавувања!!!
Leaflet
Кон почеток