Оглас од претпријатие Објавени: септ. 20 2022 01:30

Rabota vo resotoran

Објавени: септ. 20 01:30
Прегледи: 1068
Да го одработиме Септември, а и Половина Октомври
Пријави се за работа во кујна, на шанк и на тераса. Работата во есен кај нас е повеќе од работа.
Ве очекуваме 🍀🍀
Опис на линк

Kaj Kanevche Кај Каневче

Restoran
Kaj Kanevche Кај Каневче
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации