Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kelneri/sankeri so i bez rabotno iskustvo

Оглас од претпријатие Се бара работа од: Капитол Плеј 20 јун. 15:00 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Забавниот центар во Капитол Мол - игротека и куглана има потреба од угостителски персонал, келнери/шанкери со и без работно искуство.
Информации и апликации на тел: 071 305 976
или на e-mail: [email protected]
Капитол Плеј
Забавен центар - куглана, игротека, пицерија и juice bar
Посетете ја нашата продавница
Булевар Јане Сандански 71A Прикажи на мапата
071305976
http://capitolmall.mk/zabava/
Капитол Плеј
071305976
Кон почеток