Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Brisket Sandwich Bar bara personal za rabota

Се бара работа од: julija 16 јан. 02:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Brisket Sandwich Bar бара персонал за работа на следни позиции:
скара
припрема на сендвичи

Сите заинтересирани да се jават на броj 071 234 456
Кон почеток