Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kelnerki i sankeri

0 МКД

Оглас од претпријатие Се бара работа од: Ел Салвадор 20 јан. 17:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Барам келнерки и шанкери за работа во кафетерија во Центар. Повеќе информации на телефонот за контакт
Ел Салвадор
070233238
Leaflet
Кон почеток