Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Restoran ima potreba od konobari/ki

0 МКД

Оглас од претпријатие Се бара работа од: ТД Оскар КП ДООЕЛ Денес 16:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
ресторан има потреба од конобари/ки
плата по договор
071228985
072224622
023128289
ТД Оскар КП ДООЕЛ
3128289
Leaflet
Кон почеток