Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Restoran Tomce Sofka ima potreba od personal

Оглас од претпријатие Се бара работа од: Mario Вчера 07:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Restoran Tomce Sofka ima potreba od personal so rabotno iskustvo.
Potreben e personal za vo kujna i keleneri
Kontakt telefon 078304304
Кон почеток