Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SALATER /KA

0 МКД

Оглас од претпријатие Се бара работа од: Јавна Соба 16 фев. 17:03 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Јавна Соба

Јавна Соба

3 Огласи во продавницата

VRABOTUVAME KELNER/KELNERKA 0 МКД
VRABOTUVAME KELNER/KA 0 МКД
Јавна Соба - Мезе Бар со локација во Скопје – Центар, има потреба од вработување на салатер/ка.

Потребни квалификации:

-ССС
-Предходно работно искуство на иста или слична позиција е задолжително
-Со живеалиште во Скопје
-Познавање на основни и на сезонски намирници е задолжително
-Желба да експериметира со храна, осознава нови кујни и споделува идеи и техники


Личен профил:

-Лице кое води сметка за лична хигиена
-Комуникативна, одговорна и лојална личност
-Љубезност и педантност, со позитивен став
-Самоиницијативност и посветеност на работата
-Тимска работа и професионален однос кон колеги


Ние нудиме:

-Работа во 2 смени, прва смена од 08:00 - 16:00 , втора смена 16:00 - 24:00ч
-Плата по договор
-Пробен период од 1 месец - договор на дело
-Следи пријавување со платени придонеси


Сите заинтересирани кандидати своите податоци може да ги испратат на нашата e-mail адреса contact@publicroom.org со задолжителна назнака „Салатер/ка“ или да не исконтактираат на 078 250 554.
Јавна Соба
Mезе бар, музика, бесплатен простор за заедничко работење, концептуална продавница, прототип работилница, библиотека, продажни базари, ликовни и дизајн изложби, професионални презентации, работилници за деца и возрасни, конференции, деловни состаноци, прослави и родендени. Урбан, мултифункционален простор отворен за сите компании, организации и ентузијасти од сите генерации.
Посетете ја нашата продавница
50 Дивизија, 22 Прикажи на мапата
078 250 554
http://publicroom.org/
Јавна Соба
078 250 554
Јавна Соба

Јавна Соба

3 Огласи во продавницата
VRABOTUVAME KELNER/KELNERKA 0 МКД
VRABOTUVAME KELNER/KA 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации