Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se bara personal za rabota vo restoran Ekvestrian

Се бара работа од: Equestrian Restaurant 22 ноем. 20:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Ресторан Еквестриан во ГТЦ има потреба од помошници за во кујна и келнери. Телефон за контакт 070/227-605
Equestrian Restaurant
070227605
Кон почеток