Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se bara sadomijacka i salaterka za vo restoran

0 МКД

Оглас од претпријатие Се бара работа од: Merlot 26 мај 16:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се бара жена за миење садови и припрема на салата во ресторан плата 18000 илјади денари плус платена храна
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации