Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Tren food bar City Mall ima potreba personal

0 МКД

Се бара работа од: Robert kolic 01 септ. 21:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Trend food bar ima potreba od personal na slednive pozici
1.konobari i konobarki
2.Sankeri
3. Kuvari ,pizeri,salateri,
4. Prodazba na sladoled (devojki)
Robert kolic
078272778
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации