Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE NUDI RABOTA VO SENDVICARA I PICERIJA KUJNA

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: SENDVIC BAR FORTI - DOJRAN Денес 16:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
PONUDA ZA RABOTA VO SENDVICARA I PICERIJA VO DOJRAN. TEL.ZA KONTAKT DAME: 070/238-808; 078/238-485
RABOTA NA OPREDELENO VREME OD 15.04. DO 15.09.2019 GOD. NACIN NA ISPLATA PO DOGOVOR.https://www.facebook.com/Сендвич-Бар-Форти-Стар-Дојран-155694421768624/
СЕ НУДИ РАБОТА ЗА ВО СЕНДВИЧАРА ВО СТАР ДОЈРАН, СЕНДВИЧ БАР "ФОРТИ" РАБОТА ПО ДОГОВОР НА ОПРЕДЕЛЕНО ВРЕМЕ ОД 15.04. ДО 15.09.2019 ГОД. НАЧИН НА ИСПЛАТА ПО ДОГОВОР
(СЕ БАРАТ: КУВАР, ПОМОШНИК КУВАР, ПИЦА МАЈСТОР, КЕЛНЕР) https://www.facebook.com/Сендвич-Бар-Форти-Стар-Дојран
SENDVIC BAR FORTI - DOJRAN
+38970238808
Leaflet
Кон почеток