Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se bara prodavacka

0 МКД

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: Gracija Kame DOOEL Kavadarci 20 јул. 12:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Продавница за колонијал Грација Каме ДООЕЛ Кавадарци , има потреба од продавачка за работа во продавница

тел.071 290 000
Gracija Kame DOOEL Kavadarci
071290000
Leaflet
Кон почеток