Македонски | Shqip | English |

Se bara rabotnicka za vo prodavnica

Оглас од претпријатие. Се нуди работа од: Igo mar dooel 07 јун. 10:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Куманово
Сектор : Ресторани/Барови и Продавници
Se bara ranotnicka za vo prodavnica..
Isklucivo so rabotno iskustvo od marketi i prehrambeno.
Нема посетени огласи
Кон почеток