Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Pekara Vita- Ohrid ima potreba od PEKARI

Се нуди работа од: Pekara Vita- Ohrid 28 јун. 10:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Pekara vita ima potreba od pekari
*osigurani na polno rabotno vreme
*neopredeleno
*dobra plata
075249998 ili 070249126
Pekara Vita- Ohrid
070249126
Leaflet
Кон почеток