Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Potreben e personal za nov restoran vo Ohrid

Се нуди работа од: Velimir 01 авг. 20:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Potreben e personal od
Gotvaci
pomosnici gotvaci
kelneri/kelnerki
sudoperki
pica majstor
Velimir
071368758
Leaflet
Кон почеток