Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se baraat kelneri i kuvari

Се нуди работа од: Marija 15 јан. 08:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се бараат келнери и кувари за работа во Шпански ресторан во Прилеп,кој ќе се отвара во Февруари.
Leaflet
Кон почеток