Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Caffe duo bara personal za rabota

0 МКД

Се нуди работа од: Filip 09 дек. 13:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Kaficot "Caffe Duo" ima potreba od zenski i maski personal, za podgotovka i posluzuvanje na bezalhoholni pijaloci i kafinja.Iskustvo zadolzitelno.Kaficot se naogja vo Trgovskiot Centar vo naselba Lisice.Broj za kontakt: 077521362
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации