Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Pica Bar 4 Sezoni bara kelner/ka

0 МКД

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: Pica bar 4 Sezoni 08 септ. 23:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Pica Bar 4 Sezoni bara kelner/ka za posluzuvanje
Pica bar 4 Sezoni
070369024 075644773
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации