Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Prodavacka

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: Alka 20 јун. 18:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Колонијал Продавница во Ново Лисиче, Скопје има итно потреба од персонал. Слободни денови , платен годишен одмор, пријавена и редовна плата. За по детални информации слободно контактирајте ме на 071318730
Кон почеток