Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Restoran EQUILIBRIUM ima potreba od sadoper/ki

0 МКД

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: Ресторан EQUILIBRIUM 21 мај 09:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Ресторан EQUILIBRIUM има ИТНА потреба од садопери/ки.
Заинтересираните кандидати може да не контактираат на следниов тел.број: 078 880 307
Ресторан EQUILIBRIUM
078 880 307
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации