Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE BARA PERSONAL ZA VO KUJNA

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: СТОКОМЕС ПРО ДООЕЛ 26 фев. 18:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Leaflet
Гостилница 10-ка има потреба од лица за работа во кујна , на скара со искуство
СТОКОМЕС ПРО ДООЕЛ
075235016
Leaflet
Кон почеток