Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE BARA POMOSNIK GOTVAC KELNER I KELNERKA

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: СКОНИНО ИН Вчера 07:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
ПОМ ГОТВАЧКА -ПЛАТА 13500 ПРИЈАВЕНА
РАБ.ВРЕМЕ ВО 2 СМЕНИ -1 СМЕНА ОД 08-15Ч
ВТОРА СМЕНА ОД 15-21Ч ЕДЕН СЛОБОДЕН ДЕН
КЕЛНЕРКА(СЕРВИСЕРКА ДА НЕ Е ПОСТАРА ОД 27
ГОД. -ПЛАТА 14000 ИЛЈ..ДЕНАРИ ПРИЈАВЕНА
.РАБОТНО ВРЕМЕ ВО 2 СМЕНИ
1 СМЕНА ОД 08-15Ч 2СМЕНА ОД15-21Ч
СКОНИНО ИН
070388601
Leaflet
Кон почеток