Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se bara prodavacka za Pekara Vatasa Lisice

0 МКД

Се нуди работа од: Јордан 13 јан. 16:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Имаме потреба од продавачка за во Пекара Ваташа - Лисиче. Кандидатите не треба да имаат никакви предходни познавања, обуката е од наша страна. Се работи во три смени. Потребано е кандидатот да е позитивен, да сака да работи со луѓе и да е амбициозен!
Почетна плата 18.000 денари!

Контакт 075/246-978 Јордан
Јордан
075246978
Leaflet
Кон почеток