Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BARAME KELNERKI

0 МКД

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: Equestrian 08 мај 16:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Бараме келнерки со и без искуство. Пријавување на 02/2467-782 или лично во Клуб Еквестриан во ТЦ Скопјанка во Аеродром.
Equestrian
02/2467-783
Leaflet
Кон почеток