Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Personal za prodazba Shitës

0 МКД

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: Globay Macedonia 18 ноем. 18:02 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Поради отварање на нов бутик во Стара Турска Чаршија во Скопје, имаме потреба од персонал за продажба (машки/женски), пратете ваше CV со слика на [email protected] за повеќе инфо. 078 258 591

Për shkak të hapjes së butikut të ri në Çarshin e Vjetër në Shkup kemi nevoj për puntor për shitje (meshkuj/femra), dërgoni CV tuaja me foto në [email protected] , për më shum info. 078 258 591
Globay Macedonia
Водечки Турски бренд за машка облека.
Посетете ја нашата продавница
Бул. Јане Сандаски бр.71а Прикажи на мапата
078258591
Globay Macedonia
078258591
Leaflet
Globay Macedonia

Globay Macedonia

3 Огласи во продавницата
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации