Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Baram 4 rabotnici za rabota vo mesara

0 МКД

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: Јоцо мес 20 јан. 11:59 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Барам 4 работници за работа во месарница на Зелен пазар
Јоцо мес
Преработка на месо и трговија со месо. Локација на објектот во Зелено пазарче.
Посетете ја нашата продавница
11 Октомври, блок 7, бр 11 Прикажи на мапата
075-354-280
Јоцо мес
075-354-280

Јоцо мес

1 Огласи во продавницата
Кон почеток