Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Coffe Bar ima potreba za personal

0 МКД

Се нуди работа од: Coffee-Bar 08 јан. 15:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Coffee-Bar, ima potreba od personal so ili bez rabotno iskustvo so dnevnica od 700den plus procent na promet.
Za povise informaci mozete dani pisuvate i vo wiber ili whatsapp vo br: 076/252-414
Coffee-Bar
076252414
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации