Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fitness House ima potreba od pomosnik gotvac

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: Fitness House Вчера 11:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Fitness House има потреба од помошник готвач.
Доколку сакате да бидете дел од нашиот тим, испратете го вашето CV на [email protected]

Личен профил:

Комуникативна, одговорна и лојална личност
Љубезност и педантност, со позитивен став
Тимска работа и професионален однос.
Ќе бидат контактирани само апликациите кои ќе влезат во потесен круг на селекција.
Fitness House
072555559
Кон почеток